HAKKIMDA

Arzu Kartal'ın lüks yaşam tarzı markası, başarılı iç mimarın geliştirdiği kusursuz tasarım ve zarif "Soul" atmosferiyle bilinir.

Arzu Kartal, kendine özgü tarzıyla estetik, lüks ve kendiliğindenliği bir araya getiriyor.

Müşteriler onun stil sahibi özgüvenini, trendler konusundaki keskin sezgisini ve mekânları en iyi şekilde ortaya çıkarma konusundaki yetkin ve rahat yöntemini takdir ediyor. Sıra dışı tasarımlar ve mekan çözümleri ise onun alametifarikası.

Arzu Kartal'ın iç mekan konseptlerinde de yüksek derecede işlevsellik, özgünlük ve atmosfer ön plandadır. Yaratıcılık, yenilikçilik ve sürdürülebilirliğe özellikle önem verir.

logo
PROJELER

Tasarım ve konsept geliştirme alanında uzun yıllara dayalı uzmanlığıyla tasarım ikonu, müşterilerinin başarısına ve tanınırlığına katkıda bulunan kamu ve ticari projelerde göz alıcı tasarımlar yaratıyor.

Konseptleri netlik, strüktür, yaratıcılık, işlevsellik ve iç mekanın bireysel ve hassas bir kompozisyonuyla karakterize edilir.

Arzu Kartal'ın referansları size de bir fikir versin: Restoranlar, barlar, ameliyathaneler, kafeler, güzellik klinikleri ve ofisler.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve fikirlerini anlamak için onlarla yakından çalışır. Arzu Kartal, villa, rezidans, ev ve apartman dairelerinde hem sahiplerine hem de her mekanın kendine has özelliklerine uygun şık ve özgün iç mekanlar tasarlıyor. Müşterinizin yaşam kalitesinde olumlu bir etki yaratmayı başarır. Arzu Kartal bunu büyük bir empati ve tutkuyla yapıyor.

logo
Yeni İnşa 
Edilmiş Villa
Yeni İnşa
Edilmiş Villa
Restaurant 
Poletto
Restaurant
Poletto
Art Nouveau 
Villa Renovasyonu
Art Nouveau
Villa Renovasyonu
Restaurant 
LaPaz
Restaurant
LaPaz
Lüks 
Butik
Lüks
Butik
Bident Diş 
Muayenehanesi
Bident Diş
Muayenehanesi
Docboom Güzellik 
Kliniği
Docboom Güzellik
Kliniği
Sushi Bar 
Club
Sushi Bar
Club
Eski Bir Apartman 
Dairesinin Renovasyonu
Eski Bir Apartman
Dairesinin Renovasyonu
Boutique Hotel 
Austria
Boutique Hotel
Austria
City Loft 
70th
City Loft
70th
Panda
Bar
Panda
Bar
Mayfair 
Kafe
Mayfair
Kafe
logo
Hizmetlerimiz

- İç mekanların planlanması, çizimi ve tasarımı
- Malzeme ve ürün seçiminde detaylı çözümler
- Mobilya ve eklenti yapımı
- Renk ve ışıklandırma konseptleri

+
25
'ten fazla deneyim
+
364
'ten fazla proje
+
345
'ten fazla oda tasarımı
DANIŞMA GÖRÜŞMESİNDE ÖĞRENECEKLERİNİZ

- Güçlü bir kimliğe sahip kusursuz konseptler
- Projenizin yapı ve süreçleri

logo

Süreç

1. Proje Görüşmesi ve Planlama
İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı görüşüyor ve optimum bir tasarım için mükemmel bir planlama temeli oluşturmak üzere kat planındaki ihtiyaçları, işlevselliği ve faydaları analiz ediyoruz.

2. Ön Taslağın Hazırlanması
İlk olarak, kat planları ve görselleri sunulur ve en iyi oda çözümleri üzerinde çalışılır. Ardından renk konseptleri ve kılavuz fikirler hazırlanır. Bununla birlikte, fikir ve materyallerin görünür bir yansımasını elde edersiniz.

3. Detaylandırma Çalışması
Tasarım, sofistike bir dizaynla ayrıntılı olarak işlenmiştir. Size efekti ve nihai sonucu gösteren fotorealistik görselleştirmeler sunuyoruz. Genel konseptteki küçük ayrıntılar sizin memnuniyetiniz için optimize edilmiştir.

4. Teknik Uygulama
Teknik uygulama planları detaylı olarak hazırlanır ve inşaat maliyetlerinin belirlenmesi için kesin fiyatlar alınır. Ayrıca, projenin genel zaman çerçevesini ve bununla alakalı ustaların takvimini ortaya koyan bir inşaat programı da hazırlanır. İlgili tüm ustaları koordine ediyor, yönetiyor ve inşaat çalışmalarını izliyoruz.

logo
Mağaza

Çok Yakında.....

 

 

 

logo

Arzu Kartal'ın sunduğu fikirler inanılmaz derecede inovatif ve çalışma ortamımızda harika bir atmosfer yarattı. Müşterilerinin fikirlerini derinlemesine düşünüp bunların tasarımını mükemmel bir şekilde gerçekleştirme konusunda oldukça yetenekli.

yorum
Natascha Ambrosy
İşletme Sahibi - Ambrosy & Partner
quote

Çok memnun kaldım! Arzu Hanım'a güvenin ve işini yapmasına izin verin. Kendilerini başka kişilere de tavsiye ettim ve o kişi de çalışmalarından fazlasıyla memnun kaldı.

yorum
Harun Shirdel
İşletme Sahibi - Panda Bar Hamburg
quote

Arzu her zaman ayrıntılara dikkat ederek çalışmış ve daima ev ve ev tasarımı konusunda tutkulu olmuştur. Çok profesyonel ve pozitif karizmasıyla şantiyede her gün bizim için bir kazanımdı. Kendisini şık ve sevgi dolu dekorasyonun yanı sıra çok temiz ve hassas bir çalışmayı takdir eden herkese kesinlikle tavsiye ederiz.

yorum
Dr. Bülent Uğurlu
KBB, Estetik Cerrahı
quote

Arzu sadece yaratıcı uzmanlığını ve mükemmel zevkini ortaya koymakla kalmıyor, aynı zamanda harika bağlantılara ve birlikte çalıştığı güvenilir ustalara da sahip. Arzu Kartal'ı ve hizmetlerini tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Bilgimizin, biçimsel özgüvenimizin ve zevkimizin ötesinde, harika fikirler uyandırdı ve tüm yaratıcı süreci ileriye götürdü.

yorum
Armin Morbach
Sanatçı
quote
logo